Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новогребельська громада» (код ЄДРПОУ: 04328654) був реорганізований і увійшов до складу Калинівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новогребельська сільська об'єднана територіальна громада
припинила діяльність, увійшла до складу Калинівської громади

Рішення №85 "Про затвердження Положення про пайову участь в розвитку соціальної сфери"

Дата: 11.12.2019 10:16
Кількість переглядів: 132

УКРАЇНА

НОВОГРЕБЕЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

22452, с. Нова Гребля , вул. Євгена Гуцала,1, тел. 3-46-71, 3-46-44,
код ЄДРПОУ 04328654

 

РІШЕННЯ № 85

 

18 травня 2018 року 7 сесії 7 скликання

 

Про затвердження Положення про пайову участь в розвитку соціальної сфери

 

З метою залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Новогребельської сільської ради, відповідно до статей 30 та 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИРІШИЛИ:

1. Затвердити Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Новогребельської сільської ради Калинівського району Вінницької області (додаток 1).

2. Затвердити Типовий Договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Новогребельської сільської ради (додаток 2).

3. Рекомендувати інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Калинівському районі не надавати дозволи на виконання будівельних робіт об’єкта містобудування фізичним і юридичним особам, які не уклали договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Новогребельської сільської ради.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, управління комунальним господарством, соціально-економічного розвитку сільської ради.

 

Сільський голова                                           В.Порхун


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua